Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kable do tylnych głośników

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kable do tylnych głośników

    Zamieszczone przez MisiekWAW
    No i arci9 zlitował się nad załamanym BaPitem, z którym nikt się nie chciał ścigać... Do końca 3ki szli równo, później Bartek złapał przyczepność :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    Ja również bardzo dziękuję wszystkim za miło spędzony czas. I arci9'emu za to, że wreszcie pozwolił mi rozgrzać auto, bo było cholernie zimno (a przynajmniej ja się ubrałem, jakby był początek września, a nie listopad :lol. Rzeczywiście przyczepność złapałem dopiero w połowie trójki, co też podobno dało się zauważyć :lol: Prawda jest taka, że muszę potrenować start - Misiek jest najlepszym przykładem na to, że mając dobrze przećwiczone ruszanie można nawiązać równorzędną walkę nawet z zachipowaną i mocniejszą Octaffką :diabelski_usmiech k RESPECT :shock: arci9 co prawda dopiero uczył się jeździć na nowym programie, więc podejrzewam, że po kilku treningach będzie śmigał jeszcze lepiej k

    Pozdrawiam!
    Bartek
    Outlander
    była OII 4x4 BMM
    już nie ma Octa ASZ super fajna była

  • #2
    Kable do tylnych głośników

    Są czy nie ma ? Jeśli tak to gdzie szukać tylnego końca ? Wyposażenie Rider czyli Ambiente.

    Nie chce zakładać głośników, potrzebuję tylko wiedzieć czy jest instalacja czy nie ma :szeroki_usmiech:
    Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
    http://www.disi-tune.pl
    Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
    Był WRX
    Była Octa

    Komentarz


    • #3
      Re: Kable do tylnich głośników

      Zamieszczone przez MisiekWAW
      Są czy nie ma ? Jeśli tak to gdzie szukać tylnego końca ? Wyposażenie Rider czyli Ambiente.

      Nie chce zakładać głośników, potrzebuję tylko wiedzieć czy jest instalacja czy nie ma :szeroki_usmiech:
      w ASO powiedzieli mi ze niema instalacji - trzeba ciagnac ... :roll:
      NajtFukinPatrol North-West

      Komentarz


      • #4
        Re: Kable do tylnich głośników

        Zamieszczone przez karolz
        w ASO powiedzieli mi ze niema instalacji - trzeba ciagnac ... :roll:
        teraz są dwie opcje... albo w ten sposób chcieli uzasadnić kasę, którą za to kasują, albo faktycznie nie ma :roll: :krzywy
        Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
        http://www.disi-tune.pl
        Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
        Był WRX
        Była Octa

        Komentarz


        • #5
          Re: Kable do tylnich głośników

          Zamieszczone przez MisiekWAW
          Zamieszczone przez karolz
          w ASO powiedzieli mi ze niema instalacji - trzeba ciagnac ... :roll:
          teraz są dwie opcje... albo w ten sposób chcieli uzasadnić kasę, którą za to kasują, albo faktycznie nie ma :roll: :krzywy
          akurat na alejach glosnikami zajmuje sie tren koles co robi alarmy i rozmawialem z nim o tylnych glosnikach i o kablach - mowil na serio ze trzeba ciagnac kable bo ich niema
          mi tez za bardzo nie chce sie wierzyc bo IMHO juz powinny byc kable przynajmniej gdzies do polowy auta ...
          NajtFukinPatrol North-West

          Komentarz


          • #6
            Re: Kable do tylnich głośników

            Zamieszczone przez MisiekWAW
            Zamieszczone przez karolz
            w ASO powiedzieli mi ze niema instalacji - trzeba ciagnac ... :roll:
            teraz są dwie opcje... albo w ten sposób chcieli uzasadnić kasę, którą za to kasują, albo faktycznie nie ma :roll: :krzywy
            Nie ma kabli. Ja montowalem jakis czas temu tylne w ASO, widzialem rozebrane auto i faktycznie nie bylo. Inna sprawa to co oni za kable dali, to wola o pomste do nieba :evil:
            "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
            Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

            STOP ECO-TERRORISM!

            Komentarz


            • #7
              Żeby mieć kable i głośniki, to trzeba zamówić to przy zamawianiu autka w salonie. Ale nie warto bo głośniki są z tektury, a kable grubości nitki :krzywy

              Komentarz


              • #8
                W wyposazeniu auta jest ze tylko od Elegance w gore sa glosniki z tylu i wtedy instalacja. Inaczej nie ma.
                Dede_Adam ma chyba Ridera i tez glosniczkow i kabelkow brak
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  Ja mam ambiente i tez nie ma. Pytalem sie w aso ile by chcieli za polzenie, gosci w komp popatrzyl i powiedzial tu trzeba wiazki pociagnac i to jakies 300-350zl za kable , a ja :shock: i dziekuje do widzenia.
                  TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                  SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                  SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                  Komentarz


                  • #10
                    Witam,
                    W Ambiente nie ma kabli do tylnych glosnikow. Sam montowalem i kable i glosniki w wakacje, rozebralem wszystkie elementy do wiazek i ich nie znalazlem.

                    Pozdrawiam
                    Konar
                    Była OI ASV- 143/327
                    powered by Master's
                    Jest Freetrack 170/350

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Samiec
                      Ja mam ambiente i tez nie ma. Pytalem sie w aso ile by chcieli za polzenie, gosci w komp popatrzyl i powiedzial tu trzeba wiazki pociagnac i to jakies 300-350zl za kable , a ja :shock: i dziekuje do widzenia.
                      Za ta kwote to mozna zalozyc markowe przewody i do tego wyglyszyc drzwi tylne przy okazji i moze starczy na bagaznik, a jak nie to niedlugo :mikolaj to sypnie groszem :mr_yellow:
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Maicroft
                        Za ta kwote to mozna zalozyc markowe przewody i do tego wyglyszyc drzwi tylne przy okazji i moze starczy na bagaznik, a jak nie to niedlugo :mikolaj to sypnie groszem :mr_yellow:
                        Ja za ta kwote ,wolalem olac tyl i dolozyc troche i zmienic glosniki na przodzie
                        TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja za ta kwote ,wolalem olac tyl i dolozyc troche i zmienic glosniki na przodzie
                          Też bym tak polecał - a swoją drogą faktycznie w Elegance były cały komplet przód + tył - nawet z głośnikami - chociaż , trudno to nazwać głośnikami :twisted:

                          Komentarz


                          • #14
                            Ale z tyłu i tak nie da rady założyć dobrych głośników ze względu na rozmiary 5x7! K***A kto to projektował!!!!

                            Komentarz


                            • #15
                              W mojej Ambiente instalacji nie było. Zleciłem założenie w ASO i zrobili. Całość kosztowała 70 zł. Przewody no oko 1.5 mm kwadrat więc konkret. Wiązka dorabiana.
                              Po fakcie zauważyłem, że nie pociągneli przewodów do tylnych drzwi do głośników wysokotonowych i założyłem sam wykorzystując fabryczne otwory i złącza.
                              Działa bez zastrzeżeń.
                              Serwisuje w ASO Lellek Opole. Nie jest najgorzej.
                              Pozdrawiam
                              OII ambientna sztuka

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez QBA
                                Ale z tyłu i tak nie da rady założyć dobrych głośników ze względu na rozmiary 5x7! K***A kto to projektował!!!!
                                4"x6" !!!!!!
                                With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                Komentarz


                                • #17
                                  to 4x6 ops: A więc i tak nie ma dobrych głośników o takim rozmiarze :cry:

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    jest jeszcze opcja wywalenia tych z tylu w bagazniku i w miesce tych owalnych zalozyc 13cm jakis coax tyle ze trzeba rzezbic adapter. Inna wersja na tyl to w tylnych drzwich wywalic kieszenie i w ich miejsce zalozyc 16,5 cm jakis zestaw odseparowany.

                                    Swoja droga najlepszym rozwiazaniem tak jak piszecie jest dobry przod i tego nie zaprzeczam, tyle ze niektorzy juz ten przod maja na dobrym poziomie a brakuje tylu ktory mozna zawsze podlczyc z koncowek mocy jakim dysponuje radio wystarczy jako uzupelnienie sceny.

                                    Jak dodam ikonki zastanowimy sie wspolnie co jest lepszym rozwiazaniem czy 100 ikon po lewej czy 20 i reszta w "wiecej ikon"
                                    Spritmonitor.de

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      4"x6" !!!!!!
                                      to chyba w kombi?
                                      bo w hatchbacku jest 13....przynajmniej mi weszła....

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez arci9
                                        4"x6" !!!!!!
                                        to chyba w kombi?
                                        bo w hatchbacku jest 13....przynajmniej mi weszła....
                                        zgadza się - 13 cm w hatchbacku i wynalazek 4"x6" w kombi
                                        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Ja wrzuciłem 13cm coax'y Rockford'a ale musiałem rzeźbić adapter z mdf'u ponieważ głośnik opierał się tweeterem o plastik mocujący.
                                          Co do obecności przewodów to u mnie nie stwierdzono 8)
                                          Piotruś
                                          AGR(RIP) + ALH

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Witam!
                                            Czy moglby ktos zamiescic jakies zdjecia ktoredy ida te przewody do tylnych glosnikow lub moze jakis dokladny opis jak je zamontowac.
                                            Zapewne pomogloby to rowniez innym nie posiadajacym takiej instalacji od urodzenia autka
                                            Pozdrawiam :wink:

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Ja tez nie posiadam u siebie od urodzenia ,kiedys na to narzekalem ,a w tej chwili sie ciesze :diabelski_usmiech Mniej zbednych kilogramow w aucie :wink:


                                              Ten temat chyba powienien byc w dziale "car audio"
                                              TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez arci9
                                                4"x6" !!!!!!
                                                to chyba w kombi?
                                                bo w hatchbacku jest 13....przynajmniej mi weszła....
                                                po zrobieniu pierścieni z drewna można założyć 16,5 cm tylko trochę trudno je przykręcić.
                                                pozdrawiam
                                                - No nic. Życie jest piękne, ale trzeba się pchać do przodu.Kulturalnie, ale pchać. o. Rydzyk

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez michu
                                                  Zamieszczone przez arci9
                                                  4"x6" !!!!!!
                                                  to chyba w kombi?
                                                  bo w hatchbacku jest 13....przynajmniej mi weszła....
                                                  po zrobieniu pierścieni z drewna można założyć 16,5 cm tylko trochę trudno je przykręcić.
                                                  pozdrawiam
                                                  Znowu się pojawia pytanie "Tylko po co...?!" :wink:
                                                  Nawet jak ktoś się uprze (a ma prawo :wink ,że mu się podoba taki drzwięk, to trzeba wziąść pod uwagę środowisko w jakim zagrają głośniki ,obojętnie czy 13 czy 16,5.
                                                  Komora bagażnika to chyba słaba przestrzeń dla takich małych głośniczków, a druga sprawa to IMHO trzeba było by zastosować podwójne pierścienie (tak aby objeły głośnik i z góry i z dołu), celem zgrania z całą płaszczyzną do której mają być mocowane.

                                                  Genralnie u mnie są tylne..bo są. Kiedyś szukałem wypełnienia głównie niskich częstotliwości - myślałem , że po zastosowaniu ich dojdzie choć ciut basu - a wystarczyło poprawić środowisko dla przednich głośników i dobrze skonfigurować suba żebym taki pomysł obalił - teraz służą czasami jako rozrywka dla pasażerów (nawet gwizdki z drzwi wyciągnąłem) :wink: :szeroki_usmiech

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X